Klincovačka FNT22/64

302.40 s DPH
252.00 bez DPH

Katalógové číslo: 1522035 Kategórie:

Popis

Kompaktná klincovačka na spracovanie širokého dĺžkového spektra T-klincov. Klincovačka je pripravená na nasadenie v priemyslovej výrobe. Vzhľadom k špecifickým vlastnostiam T-klincov je klincovačka použivaná predovšetkým pri spájaní tvrdých materiálov. Pre najtvrdšie materiály sú pripravené T-klince v prevedení NKS, s ktorými je možné spoľahlivo pripevňovať aj široké spektrum kovových materiálov – rôzne plechy a oceľové alebo hliníkové profily. S obľubou je klincovačka v kombinácií s oceľovým T-klincami  používaná na pripevňovanie Rapidclipov do kovových rámov pri výrobe kostier sedacích súprav. Štandartne je klincovačka dodávaná s kontaktným spúšťaním. V zvláštnom prevedení je k dispozícií i sada pre jednotlivé postupné spúšťanie.
 
Príklady typického použitia:
ťažké bedne, špeciálne palety a obaly, bednenie, stavba karavanov, obytných prívesov, pripevňovanie Rapidclipov na oceľové rámy sedacích súprav a pod…
 
Základné technické parametre klincovačky:
Typ klincov: T-klinec
Dĺžky klincov: 18 – 64 mm
Kapacita zásobníka: 66 ks T-klincov
Hmotnosť prístroja: 2,81 kg
Rozmery D x V x Š: 310 x 311 x 95 mm
Potrebný pracovný tlak: 0,6 – 0,8 Mpa
Spotreba vzduchu na 1 výstrel: 1,5 l pri tlaku 0,6 Mpa
 
Pre objednávanie T-klincov je potrebné nás kontaktovať z dôvodu presného vytypovania vzhľadom na veľmi široké možností prevedení, dĺžok, povrchových úprav, balení a ich kombinácií.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Share This

Využívame cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok.

0
Nákupný košík